TOP 09, STAN, KDU-ČSL

Jiří Růžička - Kandidát do Senátu za obvod č. 25 - Praha 6

Jiří Růžička - Jak mě můžete podpořit

Mluvte se svými známými o důležitosti Senátu

Je mimořádně důležitý především proto, že může vyvážit vliv politických seskupení a koaličních dohod vládnoucích stran. Demokracie není pouhá nadpoloviční většina, ale i respektování názorů ostatních. Pokud budou v senátu lidé, kteří mají jisté životní i profesní zkušenosti, vlastní názor a nepodléhají diktátu stran, mohou tento postoj hájit. Senát nesmí být pouhým stínem parlamentní politiky, musí být opravdovou pojistkou demokracie. Dnes možná víc než před několika lety!

Doporučte mne svým známým

Na Praze 6 mě zná jistě hodně lidí, ale nedělám si iluze, že mě zná každý. Gymnázium Jana Keplera je jistě dobrá značka, kterou buduji již třetí desetiletí. Na něm jsou vidět výsledky mé práce více než na čemkoliv jiném. Za stejně důležitou součást kampaně považuji i své podporovatele - veřejně známé osoby. Jsou to lidé, kterých si vážím, mám je rád a považuji za velikou čest, že mě věřejně podporují většinou proto, že chtějí podpořit právě mne, často bez ohledu na politické strany, které mě nominovaly

Navštivte moje FB stránky @ruzickadosenatu a označte jako to se mi líbí

Tam pravidelně publikujeme nejnovější příspěvky, poznámky, zvěřejňujeme pozvánky na akce, dáváme návštěvníkům stránek vědět, co považuji za důležité a jak se na nové a nové událostri dívám

Zapojte se do mojí kampaně

Můžete se přidat k dobrovolníkům, kteří budou spolu se mnou od konce srpna objíždět celý volební obvod a diskutovat s voliči o mé kandidatuře. Rozpis míst, kam a kdy se chystáme, budeme pravidelně zveřejňovat na FB. Můžete přijít a pomoc s kampaní. Podobně budeme zvát i na akce, které chceme v rámci kampaně organizovat. Vaše účast a podpora je velice posilující!

Vyvěste na plot svého domu, balkonu nebo do okna volební baner

A pomozte tak s propagací mé kandidatury. Banery budou k dispozici od konce srpna. Napište nám, my vám je rádi doručíme

Pokud můžete a chcete, podpořte mě i finančně

Náklady na kampaň se snažíme minimalizovat, vsadili jsme na osobní kontakt s voliči, ale bez určitého množství financí se neobejdeme. Je možné vložit či převést peníze na transparentní účet, je možné velmi jednoduše přispět i platební kartou. Zde je popis, jak postupovat:

Za jakékoli příspěvky předem mnohokrát děkujeme.

Postup:

1. jděte na https://my.top09.cz/dary/

Zde vyplňte formulář. U fyzické osoby jste registrován pod Rodným číslem, u právnické pod IČ.

Vyberte způsob platby – bankovním převodem nebo kartou

Vždy vyberte příjemce

Příjemce: 25 - Jiří Růžička (až téměř na konci seznamu)

2. Platba bankovním převodem

Po vyplnění údajů Vám na Vámi uvedenou e-mailovou adresu bude zaslána předvyplněná darovací smlouva. Tuto prosím 2x vytiskněte a podepište a zašlete zpět na adresu:

TOP 09, se sídlem Újezd 450/40, Praha 1, PSČ 118 00

Spolu s darovací smlouvou obdržíte i platební instrukce pro platbu.

3. Platba kartou – pro příspěvky do 20.000,- czk

Vyplněním formuláře, souhlasem s podmínkami a odesláním příslušné finanční částky dojde k uzavření darovací smlouvy a bude Vám e-mailem zasláno "Potvrzení o přijetí daru".

V případě dotazů volejte Evě Vyšanské tel: 603850635 nebo pište na eva@ruzickadosenatu.cz


Jiří Růžička - Financování kampaně

Rozpočet na kampaň - celkové náklady 1 - 1,5 mil.

  • OOH Media: 400 - 600
  • Direct Mail/ Digital: 300 - 400
  • Produkce: 100 - 200
  • Kontaktní kampaň: 200 - 300

Aktuality z volební kampaně do Senátu 2016

Jiří Růžička bude v senátu zastupovat Prahu 6, kde ho podpořilo 72,06 procenta voličů

15. 10. 2016

Jiří Růžička bude v senátu zastupovat Prahu 6


Jiří Růžička jde do druhého kola senátních voleb s podporou významných osobností

11. 10. 2016

V prvním kole senátních voleb získal v obvodu Praha 6 Jiří Růžička více než 42 procent hlasů, do druhého kola jde navíc s podporou v pořadí třetího kandidáta z kola prvního Františka „Čuňase“ Stárka (ODS). Kandidát ODS se tak připojil k významným osobnostem, které Jiřího Růžičku podpořily už dříve. Druhé kolo senátních voleb se uskuteční už tento pátek a sobotu.

Více informací...

Domem demokracie by měla být každá základní i střední škola

11. 10. 2016

Ke konci prázdnin proběhla médii zpráva, že se ministerstvo školství chystá zřídit jakési centrum občanského vzdělávání s pracovním názvem Dům demokracie. Obvykle jakékoliv snahy o zlepšení výuky k občanství vítám, v tomto případě se však bojím, že zřízení další z mnoha státních institucí by se mohlo minout účinkem.

Více informací...

Senzační učitelé ze škol odcházejí, protože nedostanou hypotéky, říká ředitel gymnázia Růžička

11. 10. 2016

Ředitel Gymnázia Jana Keplera Jiří Růžička uspěl v prvním kole senátních voleb v Praze 6. Získal 42 procent hlasů, příští týden se utká s filozofem Václavem Bělohradským, kterého podpořilo 17 procent voličů. Současné reformy školství se mu nelíbí. Zejména povinný poslední rok školky či povinné přijímací zkoušky na střední školy. "Kvůli ubývání svobody a zodpovědnosti jsem šel do politiky," říká. Důvěru nemá ani k plánované reformě financování škol a zavádění kariérního řádu pro učitele. Podle něj nepomůže k tomu, aby ve školách byli kvalitní učitelé. "Vyškolený učitel nemusí být lepší," upozorňuje.
(Zdroj: Aktuálně.cz)

Více informací...

Růžička: Chci pokračovat v dobré práci

11. 10. 2016

Editovaný přepis hlavních bodů s Jiřím Růžičkou, kandidát do Senátu v obvodu Praha 6
(Zdroj: ČT24, 10. 10. 2016)

Více informací...

Historická tramvaj STAN

3. 10. 2016

Prohlédněte si fotografie z historické tramvaje... :-)

Více informací...

Indiánské léto v Písecké bráně

24. 9. 2016

Indiánské léto v Písecké bráně se náramně vyvedlo! Sluníčko, spousta milých lidí, bubnování... A nad tím naše auto :-).

Více informací...

Komu vadí modré zóny?

14. 9. 2016

Už na začátku prázdnin jsem na FB prorokoval, že zavedení Modrých zón spolu se zavřenou Korunovační bude pěkný malér. Nemýlil jsem se, ale to, co se pod režií TV Nova rozběhlo, překonává všechna očekávání. Hysterie, neochota definovat problémy a hlavně neschopnost problémy řešit. Prostě "svatá válka" za jedinou pravdu!

Více informací...

Český rozhlas představuje kandidáty do Senátu

14. 9. 2016

Šest otázek a stejný časový limit. Český rozhlas představuje všechny kandidáty do Senátu, kteří se rozhodli využít nabídku na natočení takzvaných předvolebních vizitek. Můžete si tak na jednom místě snadno porovnat, kdo usiluje o vaše hlasy. O senátorská křesla se letos utká celkem 233 lidí. To je o šest více než v předchozích volbách před šesti lety. První kolo voleb proběhne 7. a 8. října, druhé o týden později, tedy 14. a 15. října 2016.

Více informací...

Ředitel gymnázia Jiří Růžička: Učitelé jsou nejhůře placenými vysokoškoláky v zemi

1. 9. 2016

Začíná nový školní rok. Učitelé dostanou od září přidáno v průměru o 1300 až 1600 korun měsíčně. Podle dlouholetého ředitele pražského Gymnázia Jana Keplera Jiřího Růžičky zůstanou i přes toto navýšení platů učitelé nejhůře placenými vysokoškoláky v zemi. Růžička, který letos na podzim v barvách TOP 09 kandiduje do Senátu, též nešetří kritikou na novelu školského zákona, které začne platit právě od nového školního roku.

Více informací...

Předvolební setkání na Náplavce

31. 8. 2016

Fotografie z předvolebního setkání na Náplavce si můžete prohlédnout v naší galerii.

Více informací...

Volební program

10. 8. 2016

Senát je důležitou součástí politického systému České republiky. Demokracie není pouhá nadpoloviční většina, účelová dohoda vládnoucích stran či zájem vlivných jednotlivců, ale především respektování názorů a vůle ostatních. Není možné podléhat stranickým diktátům či jednostranným zájmům, není správné přistupovat k problémům podle stranické příslušnosti, je třeba je řešit z jejich podstaty.

Více informací...


Další novinky...